Porsche 911 Carrera 4 GTS (MY24) (992 I)
- Exterieurkleur
- Diepzwart Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 18.478 km
- Eerste inschrijving
- ER 01/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,3 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,8 l/100 km
Race-Tex interieurpakket met uitgebreide items in leder
Pakket als voor lederen interieurpakket in zwart maar Race-Tex voor specifieke items behouden.
Extra items in zwart Race-Tex: onderste deel dashboard inclusief afdekking handschoenenkastje, middenpanelen portieren, afdekking bekerhouder
Opmerking: alleen leverbaar in de interieurkleur zwart
Belangrijke hulpbronnen
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Verwijdering panoramisch dak
Decoratief zijlogo
Zijruitlijsten zwart
Modelaanduiding op achterbumper in Satin Black
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde lamellenkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Standaard ophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Veiligheidsgordelspanners
Versnellingspook met Race-Tex accent
Zonnekleppen
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat
Achtergrond Kompas/Sport Chrono in Zwart
Deurdrempels in 'Brushed Aluminium' Zwart met type-logo
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
'PORSCHE' logo gespoten in satijnzwart
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Buitenspiegels op de heuprails van de portieren, elektrisch verstelbaar en verwarmd, asferisch aan bestuurderszijde
Rijhulpsystemen
Niet-rokerspakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Sfeerverlichting
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 18.478 km |
Eerste registratie 01/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 t/min |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,4 kW/l / 161,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 309 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,3 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,7 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,8 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,2 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.533 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 mm |
| Hoogte | 1.301 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.604 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.595 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.670 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.010 kg |
| Maximale belasting | 415 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 246 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,8 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |