Porsche 911 Carrera 4 GTS (MY24) (992 I)
- Exterieurkleur
- Arctic Grijs
- Interieurkleur
- Exclusive Manufaktur bi-color lederen interieur, Zwart en kleur naar keuze
- Kilometerstand
- 19.900 km
- Eerste inschrijving
- ER 01/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,3 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 10,9 l/100 km
Exclusive Manufaktur bi-color lederen interieur, Zwart en kleur naar keuze
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Decoratief zijlogo
Zijruitlijsten zwart
Modelaanduiding op achterbumper in Satin Black
Verwijdering panoramisch dak
Sideskirts
Onderste sierlijst buitenspiegels gespoten in exterieurkleur, incl. Spiegelvoet in zwart
Achterkleprooster met verticale lamellen in Satin Black
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde lamellenkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Standaard ophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Veiligheidsgordelspanners
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat
Achtergrond Kompas/Sport Chrono in Zwart
Deurdrempels in 'Brushed Aluminium' Zwart met type-logo
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
'PORSCHE' logo gespoten in satijnzwart
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Buitenspiegels op de heuprails van de portieren, elektrisch verstelbaar en verwarmd, asferisch aan bestuurderszijde
Rijhulpsystemen
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Niet-rokerspakket
Sfeerverlichting
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie (vervangende auto) Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. Tijdens uitgebreide reparaties stelt de dealer zijn klanten een vervangend voertuig ter beschikking. Dit kan resulteren in een afwijkende kilometerstand bij aflevering. Dit kan resulteren in wisselende kilometers bij aflevering. |
Kilometerstand 19.900 km Variabele kilometerstand – Het voertuig is nog steeds in gebruik |
Eerste registratie 01/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren (Porsche Centre Knokke) |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 t/min |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,4 kW/l / 161,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 309 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,3 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,7 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,8 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,2 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.533 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 mm |
| Hoogte | 1.301 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.604 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.595 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.670 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.010 kg |
| Maximale belasting | 415 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 264 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 246 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 10,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,7 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 9,8 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |