Porsche 911 Carrera 4 GTS Cabriolet (MY24) (992 I)
- Exterieurkleur
- Stuurcode Voor Individuele Buitenkleur: Alex Grey
- Interieurkleur
- Kapkleur
- Cabriokap Zwart
- Kilometerstand
- 7.902 km
- Eerste inschrijving
- ER 05/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 353 kW / 480 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 3,5 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 11,0 l/100 km
Race-Tex interieurpakket met uitgebreide items in leder
Pakket als voor lederen interieurpakket in zwart maar Race-Tex voor specifieke items behouden.
Extra items in zwart Race-Tex: onderste deel dashboard inclusief afdekking handschoenenkastje, middenpanelen portieren, afdekking bekerhouder
Opmerking: alleen leverbaar in de interieurkleur zwart
Belangrijke hulpbronnen
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
Kleurkeuze voor leder en decoratieve stiksels
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Kap
Decoratief zijlogo
Sideskirts
Onderste sierlijst buitenspiegels gespoten in exterieurkleur, incl. Spiegelvoet in zwart
Modelaanduiding op achterbumper in Satin Black
Achterkleprooster met verticale lamellen in Satin Black
Transmissie/chassis
Vierwielaandrijving met kaartgestuurde lamellenkoppeling Porsche Traction Management (PTM)
Standaard ophanging
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Versnellingspook met Race-Tex accent
Kapvoering in zwarte stof
Centrale analoge toerenteller met zwarte wijzerplaat
Achtergrond Kompas/Sport Chrono in Zwart
Deurdrempels in 'Brushed Aluminium' Zwart met type-logo
Zonnekleppen
Audio/comm
Spraakbediening
Verlichting en visi
'PORSCHE' logo gespoten in satijnzwart
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Buitenspiegels op de heuprails van de portieren, elektrisch verstelbaar en verwarmd, asferisch aan bestuurderszijde
Rijhulpsystemen
Niet-rokerspakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarmsysteem met interieurbewaking
Sfeerverlichting
Deeltjes-/pollenfilter met actief koolstoffilter
Cruise control
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 7.902 km |
Eerste registratie 05/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.981 cm³ / 3,0 l |
| Boring | 91,0 mm |
| Slag | 76,4 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 353 kW / 480 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.500 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 570 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.300 - 5.000 t/min |
| Maximaal toerental | 7.500 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 118,4 kW/l / 161,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 307 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,5 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 8,1 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 12,5 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,3 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.533 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.024 mm |
| Hoogte | 1.300 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.674 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.665 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.740 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.065 kg |
| Maximale belasting | 400 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 0 kg |
| Inhoud brandstoftank | 67 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 132 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 163 l |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 251 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 18,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,2 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 10,0 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 72 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 92 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.325 t/min |