Porsche 718 Cayman GT4 RS (MY22) (982)
- Exterieurkleur
- Stuurcode Voor Individuele Buitenkleur: Signalyellow
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 2.304 km
- Eerste inschrijving
- ER 10/2022
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 368 kW / 500 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 13,2 l/100 km
Weissach interieurpakket met uitgebreide elementen in leder en Race-Tex, Zwart/Arctic Grey
Extra Race-Tex items ten opzichte van het interieur met uitgebreide elementen in leder en Race-Tex :
Bovenste gedeelte dashboard inclusief afdekkap instrumentenpaneel, zijkanten middenconsole.
Sierstiksels en geborduurde 'Weissach-package' logo's in Arctic Grey.
Let op : Enkel in combinatie met Weissach-pakket.
Belangrijke hulpbronnen
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Interieur carbon
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
De volgende lijst toont de standaarduitrusting. De individuele configuratie en geselecteerde opties worden niet weergegeven. Deze lijst kan apparatuur tonen die is vervangen vanwege de selectie van een optie.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 2.304 km |
Eerste registratie 10/2022 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Laatste onderhoud Klein onderhoud op 03/06/2025 met 2.125 km Porsche Centre LLN |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Boring | 102,0 mm |
| Slag | 81,5 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 368 kW / 500 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 8.400 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 6.750 t/min |
| Maximaal toerental | 9.000 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 91,9 kW/l / 125,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 315 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,1 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,9 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 1,9 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.456 mm |
| Totale breedte | 1.822 mm |
| Breedte (met spiegels) | 1.994 mm |
| Hoogte | 1.267 mm |
| Wielbasis | 2.482 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.464 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.415 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.490 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.771 kg |
| Maximale belasting | 356 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 125 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 136 l |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 103 mm |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 103 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 6,4 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 10,6 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 10,3 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 299 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 13,2 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 22,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 12,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 11,2 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 12,1 l/100 km |