Porsche 356 Coupe
Occasie
€ 197.500
BTW niet aftrekbaar
Aanbod
11976
VIN:
11976
- Exterieurkleur
- Azure
- Interieurkleur
- Standaard interieur beige, lederen stoelen beige
- Kilometerstand
- 121.828 km
- Eerste inschrijving
- ER 11/1952
- Vorige eigenaren
- 3 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- manueel
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 29 kW / 40 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 23,5 s
Standaard interieur beige, lederen stoelen beige
Beschrijving
356 Coupe
Speciale en standaarduitrusting
Speciale uitrusting
Wielen
Geperforeerde velgen (staal), verchroomd 3,00 D x 16 met wieldoppen en banden 5,00-16
Standaard uitrusting
Voor dit voertuig kon geen standaarduitrusting worden bepaald.
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
We hebben geen informatie over de garantie. Neem contact op met de dealer.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Occasie |
Kilometerstand 121.828 km |
Eerste registratie 11/1952 |
Eigenaren 3 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.086 cm³ / 1,1 l |
| Boring | 73,5 mm |
| Slag | 64,0 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 29 kW / 40 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 5.000 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 102 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerental | 3.000 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 26,7 kW/l / 36,8 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 140 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 23,5 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 3.850 mm |
| Totale breedte | 1.660 mm |
| Hoogte | 1.300 mm |
| Wielbasis | 2.100 mm |
| Spoorbreedte voor | 1.290 mm |
| Spoorbreedte achter | 1.250 mm |
| Luchtweerstandscoëfficiënt | 0,29 cW |
| Draaicirkeldiameter | 10,2 m |
| Leeggewicht (DIN) | 770 kg |
| Leeggewicht (EC) | 845 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.100 kg |
| Maximale belasting | 330 kg |
| Inhoud brandstoftank | 52 l |