Porsche Macan S (MY23)
- Exterieurkleur
- Diepzwart Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 43.182 km
- Eerste inschrijving
- ER 01/2023
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 280 kW / 380 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,6 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 11,0 l/100 km
Uitgebreid lederpakket Zwart, glad afgewerkt leder
Lederen afwerking op de boven- en onderzijde van het dashboard, inclusief afdekking van het dashboardkastje, zijpanelen van de middenconsole, airbagmodule op het stuurwiel, bovenste deel van de portierbekleding voor en achter, armsteunen van het portierpaneel en portierkleppen voor en achter, klep van het opbergvak in de middenconsole. Lederen stoelen, inclusief lederen afwerking van de buitenste bolsters van de stoelen voor en achter, zijkant van de hoofdsteunen voor, hoofdsteunen achter en randen van de rugleuning van de voorstoelen
Belangrijke hulpbronnen
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Lederen interieur
Interieur carbon
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
De volgende lijst toont de standaarduitrusting. De individuele configuratie en geselecteerde opties worden niet weergegeven. Deze lijst kan apparatuur tonen die is vervangen vanwege de selectie van een optie.
Buitenkleuren
Basiskleuren
Binnenkleuren
Standaard interieurkunstleder/Sport-Tex
Buitenuitrusting
Volledig gegalvaniseerd, zelfdragend koetswerk
Bescherming tegen zijdelingse impact
Voorkant met geïntegreerde koelluchtinlaten
Bumpers
Automatische achterkklep
Sideblades in structuurlak Lava Black
Omlijsting van de zijruiten in aluminium
SportDesign buitenspiegels met v-vormige spiegelbasis gelakt in koetswerkkleur
Dakspoiler in Black (hoogglans)
Twee dubbele uitlaatpijpen links en rechts met matte zilverkleurige afwerking
Voorbereiding voor trekhaaksysteem
PORSCHE-logo en modelnaam op de achterklep zilverkleurig (hoogglans)
Voorbumperschort middensectie gelakt in mat zwart
Aandrijflijn / Chassis
SPORT knop
Porsche Active Suspension Management (PASM)
V6-twinturbomotor met directe brandstofinjectie (Euro 6d ISC-FCM) cilinderinhoud 2,9l, maximumvermogen 380 pk (280 kW), maximumkoppel 520Nm, 2 turbocompressoren
Thermomanagement
Porsche Traction Management
Aluminium monobloksysteem met vaste remklauwen en zes zuigers vooraan, intern geventileerde remschijven
VarioCam Plus
Intern geventileerde remschijven met een diameter van 360 mm vooraan en 330 mm achteraan
Porsche Stability Management
Remklauwen in het rood
OFFROAD knop
TwinTurbo
Partikelfilter
Elektrisch bediende parkeerrem
Actieve shutters op het radiatorrooster
Antiblokkeersysteem (ABS)
Auto Start-Stopfunctie
Anti multi-collision brake
Auto Hold-functie
Porsche Hill Control
Brandstoftank van 65 liter
Velgen & banden
20-duimsvelgen Macan S gelakt in gepolijst Dark Titanium
Wieltoebehoren
Bandenspanningscontrole (TPM)
Verlichting & visie
LED koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Lichtblokken vooraan
LED achterlichten
Interieur verlichtingsconcept
Rijhulpsystemen en Comfort
Lane departure warning
Snelheidsregelaar
Elektrisch bediende ramen
ParkAssist (voor- en achteraan) met visuele en auditieve waarschuwingen
Binnenuitrusting
Getint thermisch geïsoleerd glas rondom
Comfort stoelen vooraan (8 way)
Automatische klimaatregeling met drie zones
Partikel/pollen filter
4-voudig verstelbare hoofdsteunen (vooraan)
Zijdelingse Airbags
Gordijn airbags
Passagiers airbag vooraan
Multifunctie stuur met schakelpeddels
ISOFIX-bevestigingssysteem op de buitenste plaatsen achterin
Vloermatten
Comfortverlichtingspack
Analoge klok op het dashboard
Interieurpack Black (hoogglans)
Ronde instrumenten met zilverkleurige toerenteller
Audio & Communicatie
Digitale radio (DAB+)
Porsche Communication Management (PCM) incl. Online-Navigation
Connect Plus
Sound Package Plus (8 luidsprekers, 150-watt totaal uitgangsvermogen)
Twee USB-laadpoorten in de middenconsole achteraan
Stopcontacten
Porsche Vehicle Tracking System (PVTS)
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 43.182 km |
Eerste registratie 01/2023 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 l |
| Boring | 84,5 mm |
| Slag | 86,0 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 280 kW / 380 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 520 Nm |
| Maximaal toerental | 6.800 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 96,4 kW/l / 131,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 259 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,8 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,6 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 11,2 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,0 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 18,9 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 18,7 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 3,2 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.726 mm |
| Totale breedte | 1.927 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.097 mm |
| Hoogte | 1.621 mm |
| Wielbasis | 2.807 mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,0 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.930 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.005 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.580 kg |
| Maximale belasting | 650 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 2.400 kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 458 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.503 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 954 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 488 l |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 202 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 187 mm |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 16,7 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 18,8 ° |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (DIN) | 300 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 285 mm |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 250 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 15,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,9 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,5 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 10,8 l/100 km |