Porsche Macan S (MY23)
- Exterieurkleur
- Krijt
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 32.481 km
- Eerste inschrijving
- ER 06/2023
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 280 kW / 380 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,6 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 11,0 l/100 km
Uitgebreid lederpakket Zwart, glad afgewerkt leder
Lederen afwerking op de boven- en onderzijde van het dashboard, inclusief afdekking van het dashboardkastje, zijpanelen van de middenconsole, airbagmodule op het stuurwiel, bovenste deel van de portierbekleding voor en achter, armsteunen van het portierpaneel en portierkleppen voor en achter, klep van het opbergvak in de middenconsole. Lederen stoelen, inclusief lederen afwerking van de buitenste bolsters van de stoelen voor en achter, zijkant van de hoofdsteunen voor, hoofdsteunen achter en randen van de rugleuning van de voorstoelen
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Lederen interieur
Audio/comm
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Neem contact op met het Porsche Centrum voor informatie over de standaarduitrusting.
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
De Porsche Approved Garantie biedt een serviceniveau dat gelijkwaardig is aan onze garantie voor nieuwe auto's en dekt alle auto-onderdelen. Een verlengde looptijd van je Porsche Approved Warranty of verlengde garantie is onder bepaalde voorwaarden tegen een meerprijs verkrijgbaar.

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 32.481 km |
Eerste registratie 06/2023 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke onderhoudsbeurt wordt uitgevoerd in Porsche Center |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.894 cm³ / 2,9 l |
| Boring | 84,5 mm |
| Slag | 86,0 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 280 kW / 380 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 520 Nm |
| Maximaal toerental | 6.800 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 96,4 kW/l / 131,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 259 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 4,8 s |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,6 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 11,2 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,0 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 18,9 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 18,7 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u | 3,2 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.726 mm |
| Totale breedte | 1.927 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.097 mm |
| Hoogte | 1.621 mm |
| Wielbasis | 2.807 mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,0 m |
| Leeggewicht (DIN) | 1.930 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.005 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.580 kg |
| Maximale belasting | 650 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 2.400 kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 458 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.503 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 954 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 488 l |
| Max. bodemvrijheid met stalen vering (DIN) | 202 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 187 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 227 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 16,8 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 22,9 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 16,7 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 18,8 ° |
| Max. doorwaaddiepte met stalen vering (DIN) | 300 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 325 mm |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 249 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 15,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 9,4 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 10,9 l/100 km |