Porsche Taycan (MY24)
- Exterieurkleur
- Vulkaangrijs Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 31.987 km
- Eerste inschrijving
- ER 02/2024
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Porsche HV Accu Garantie
- 8 jaar of tot 160.000 km
- Motor
- Elektrisch
- Bereik gecombineerd (WLTP)
- 460 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 93,4 kWh
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Overboostvermogen met Launch Control tot
- 350 kW / 476 PK
Standaardinterieur Zwart
Met reliëfleer in uitrustingskleur zwart:
- middenzittingen voor en achter
- binnenste rugleuningen voor en achter
- stuurwielrand in glad leder
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Pakketten
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Audio/comm
E-Mobility
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Exterieur
Sideskirts in zwart
Lower Valance in Zwart
Onderste gedeelte buitenspiegels inclusief spiegelvoet in Zwart
Sierlijsten voor zijruiten in satijnzwart
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Achterdiffusor in Louvered Design in zwart
Verwijdering panoramisch dak
Oplaaddeksel aan bestuurders- en passagierszijde
Modelaanduiding op achterklep in zilver
Transmissie/chassis
Achterwielaandrijving
Standaard ophanging
Stalen vering inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM)
Porsche Electric Sound
Stuurbekrachtiging
Wielen
Wielcenter set met monochroom Porsche embleem
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
Dakhemelbekleding en A-/B-/C-stijlbekleding in stof
Deurdrempels in Zwart
Pedalen en voetsteun in Zwart
Zonnekleppen
Audio/comm
Porsche Communication Management (PCM) incl. voorbereiding mobiele telefoon en audio interfaces
Smartphone-compartiment inclusief inductief opladen (Qi-standaard)
E-Mobility
Wandhouder Basis
Verlichting en visi
LED-koplampen
'PORSCHE'-logo in glaslook geïntegreerd in Light Strip
Binnenspiegel handmatig dimbaar
Elektrisch verstelbare en verwarmde buitenspiegels, asferisch aan bestuurderszijde
Rijhulpsystemen
ParkAssist (voor en achter) met visuele en akoestische waarschuwing
Niet-rokerspakket
Waarschuw- en remassistent incl. bescherming van voetgangers
Alarm system with interior surveillance
Sfeerverlichting
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden
De Porsche Approved Garantie biedt een serviceniveau dat gelijkwaardig is aan onze garantie voor nieuwe auto's en dekt alle auto-onderdelen. Een verlengde looptijd van je Porsche Approved Warranty of verlengde garantie is onder bepaalde voorwaarden tegen een meerprijs verkrijgbaar.

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Porsche HV Accu Garantie
8 jaar of tot 160.000 km
Je garantie op de hoogspanningsaccu, inclusief een minimale capaciteit van 80% gedurende 3 jaar (of tot 60.000 km) en 70% tot het einde van de garantie.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 31.987 km |
Eerste registratie 02/2024 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Maximaal vermogen | 280 kW / 380 PK |
| Overboostvermogen met Launch Control tot | 350 kW / 476 PK |
| Max. koppel met Launch Control | 357 Nm |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 230 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Launch Control | 5,4 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Launch Control | 11,5 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Launch Control | 17,6 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/h met Launch Control | 3,0 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.963 mm |
| Totale breedte | 1.966 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.144 mm |
| Hoogte | 1.395 mm |
| Wielbasis | 2.900 mm |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.151 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.130 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.205 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.795 kg |
| Maximale belasting | 644 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 407 l |
| Bagageruimtevolume (voor) | 84 l |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 127 mm |
Actieradius
| Actieradius lange afstand | 410 km |
| Bereik gecombineerd (WLTP) | 460 km |
| Actieradius in de stad (WLTP) | 533 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 93,4 kWh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 83,7 kWh |
| Max. laadvermogen (DC) | 270,0 kW |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met 50 kW (5 tot maximaal 80%) | 93,00 min |
| Oplaadtijd voor gelijkstroom (DC) met maximaal laadvermogen (5 tot maximaal 80%) | 22,50 min |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 0 g/km |
| Gecombineerd elektriciteitsverbruik (WLTP) | 22,5 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 19,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik in de stad (WLTP) | 19,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik voorstedelijk (WLTP) | 19,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik buiten de stad (WLTP) | 18,7 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik snelweg (WLTP) | 23,4 kWh/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 67 dB |