Porsche Panamera Turbo E-Hybrid
- Exterieurkleur
- Jet Black Metallic
- Interieurkleur
- Kilometerstand
- 7.987 km
- Eerste inschrijving
- ER 07/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Garantie op nieuwe auto's
- 15 maanden resterende looptijd
- Motor
- Plug-in hybride
- Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP)
- 80 km
- Energie-inhoud van de accu (bruto)
- 25,9 kWh
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal gecombineerd vermogen
- 500 kW / 680 PK
- Brandstofverbruik gewogen gecombineerd (WLTP)
- 1,5 l/100 km
Lederen interieur in zwart
In glad afgewerkt leder:
- Middelste zitplaatsen voor en achter
- Bolsters voor en achter
- Voorkant van de hoofdsteunen voor en achter
- Boven- en onderkant van het dashboard met inbegrip van het klepje van het dashboardkastje
- Deurbekledingen voor en achter, inclusief deurpanelen en armsteunen
- Middenconsole inclusief armsteunen voor en achter
- Stuurwielrand
- Stuurwiel airbag module
Belangrijke hulpbronnen
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Exterieur
Voetgangersveiligheid
Verwijdering panoramisch dak
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Transmissie/chassis
Brandstoftank 80L
Startaccu
Wielen
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Verwijdering van 'Turbo S' logo op de hoofdsteunen
PDK schakelpook
Zonnekleppen
Pedalen en voetsteun in zwart
Audio/comm
Smartphone-integratie
E-Mobility
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Driver Awareness Detection
Garantie
De garantiedekking omvat:

Garantie op nieuwe auto's
15 maanden resterende looptijd
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Occasie |
Kilometerstand 7.987 km |
Eerste registratie 07/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Boring | 86,0 mm |
| Slag | 86,0 mm |
| Maximaal gecombineerd vermogen | 500 kW / 680 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 382 kW / 519 PK |
| Maximaal vermogen elektromotor | 140 kW / 190 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.000 t/min |
| Maximaal koppelvermogen gecombineerd | 930 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 770 Nm |
| Max. koppel electromotor | 450 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.330 - 4.000 t/min |
| Maximaal toerental | 6.800 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 95,0 kW/l / 129,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 315 km/u |
| Volledig elektrische topsnelheid | 140 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 3,2 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 7,3 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 11,3 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,0 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 5.054 mm |
| Totale breedte | 1.937 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.165 mm |
| Hoogte | 1.421 mm |
| Wielbasis | 2.950 mm |
| Draaicirkeldiameter | 11,9 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 11,2 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.405 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.360 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.435 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.830 kg |
| Maximale belasting | 470 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.255 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 421 l |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 132 mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 12,7 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,4 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 10,9 ° |
Actieradius
| Elektrische actieradius stad (WLTP) | 84 km |
| Elektrische actieradius gecombineerd (EAER, WLTP) | 80 km |
| Elektrische actieradius stad (EAER, WLTP) | 91 km |
Opladen
| Energie-inhoud van de accu (bruto) | 25,9 kWh |
| Energie-inhoud accu (netto bruikbaar) | 21,8 kWh |
| Oplaadtijd voor wisselstroom (AC) met 11 kW (0 tot maximaal 100%) | 2,7 u |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gewogen gecombineerd (WLTP) | 34 g/km |
| CO₂-emissies met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 250 g/km |
| Gewogen elektriciteitsverbruik gecombineerd (WLTP) | 28,1 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik bij volledig leegrijden gecombineerd (WLTP) | 31,6 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch gecombineerd (WLTP) | 31,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 27,3 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch in de stad (WLTP) | 29,0 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch voorstedelijk (WLTP) | 26,2 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch buiten de stad (WLTP) | 25,8 kWh/100 km |
| Elektriciteitsverbruik volledig elektrisch snelweg (WLTP) | 48,1 kWh/100 km |
| Brandstofverbruik gewogen gecombineerd (WLTP) | 1,5 l/100 km |
| Brandstofverbruikstarief voor gecombineerd gebruik (WLTP) | 0,1 l/100 km |
| Brandstofverbruik met ontladen accu gecombineerd (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik met lege batterij in de stad (WLTP) | 19,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik met ontladen batterij voorstad (WLTP) | 10,3 l/100 km |
| Brandstofverbruik met ontladen accu extra stadsverkeer (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Brandstofverbruik met ontladen accu snelweg (WLTP) | 10,0 l/100 km |