Porsche Cayenne GTS Coupé
Porsche Approved Occasie
€ 169.990
BTW aftrekbaar
Aanbod
49178
VIN:
WP1ZZZ9Y3SDA49178
- Exterieurkleur
- Kleur Op Staal: Goodwoodgreenmetallic
- Interieurkleur
- Uitgebreid interieur van gedeeltelijk leer en Race-Tex in zwart met stoelcentra in textiel
- Kilometerstand
- 3.500 km
- Eerste inschrijving
- ER 07/2025
- Vorige eigenaren
- 0 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- Automaat
- Aandrijflijn
- Vierwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 368 kW / 500 PK
- Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket
- 4,4 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 12,8 l/100 km
Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP): 12,8 l/100 km · CO₂-emissies gecombineerd (WLTP): 291 g/km
Uitgebreid interieur van gedeeltelijk leer en Race-Tex in zwart met stoelcentra in textiel
Lederen interieur met centraal gedeelte in stof
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Speciale uitrusting
Pakketten
Lichtweight Sport Pack
Omvat 2 upgrades
Exterieur
Dak in lichtgewicht carbon
Buitenspiegels in koetswerkkleur
SportDesign Pack voor Sport Pack
'PORSCHE'-logo geschilderd in Zwart (hoogglans) en modelaanduiding geschilderd in Zwart (hoogglans)
Exclusive Design benzinedraaidop
Transmissie/chassis
Achterasbesturing
Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC)
Sport Chrono Pack incl. kompas op dashboard
Sportuitlaatsysteem met centrale uitlaatpijpen in Dark Bronze
Remklauwen in Zwart, hoogglans
Wielen
Bandenreparatiekit en elektrische luchtcompressor
22" GT Design velgen
Interieur
Veiligheidsgordels in Bordeaux Red
Decoratieve stiksels in contrasterende kleur - Bordeaux Red
Porsche crest op de hoofdsteunen
Adaptieve sportstoelen vooraann (18-voudig elektrisch verstelbaar) met Race-Tex in het midden
Verwarmd multifunctioneel GT Sport-stuurwiel in Race-Tex met inleg in carbon
Interieurpack in Carbon
Kompas/Sport Chrono Stopwatch Instrumentenwijzerplaat en digitale Tachometer in Bordeaux Red
Uitgebreid sierpakket met handgrepen in Race-Tex met gekleurd decoratief stiksel - Bordeaux Red
Deurdrempels in Carbon, verlicht
Handgrepen in Race-Tex met gekleurd decoratief stiksel - Bordeaux Red
Gepersonaliseerde vloertapijten
Audio/comm
Voorbereiding voor Porsche Rear Seat Entertainment
Verlichting en visi
LED sfeerverlichting met Porsche logo
'Privacy' beglazing
Rijhulpsystemen
Lane Change Assist (rijstrookwisselassistent)
Automatische 4 zone-airconditioning
Remote ParkAssist
Adaptieve snelheidsregelaar
Standaard uitrusting
Pakketten
Basis
Uitrusting "S"
GTS - versie
Exterieur
Exterieurpakket Zwart (hoogglans)
Deurgrepen gespoten in exterieurkleur
Onderkant
Dakspoiler in buitenkleur
Carrosserievorm: Coupé
Actieve motorkap
Decoratief zijlogo 'GTS' in zwart
Transmissie/chassis
Motor met dubbele turbo van 4,0 liter V8
Automatische versnellingsbak met 8 versnellingen (Tiptronic)
Adaptieve luchtvering met nivelleringssysteem en hoogteverstelling incl. Porsche Active Suspension Management (PASM)
Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus)
Power Steering Plus
Brandstoftank 90L
Standaardophanging
Wielen
Wielnaafafdekking met gekleurd 'Porsche' embleem
Anti-diefstal wielbouten
Bandenspanningscontrole (TPM)
Interieur
Achterbank
Stoelverwarming vooraan
ISOFIX/I-Size bevestigingspunten voor kinderstoel achteraan
Versnellingspook in leder
Centrale armsteun
Dakhemel in Race-Tex
Zonnekleppen
Driepuntsgordels met automatische oprolmechanisme en omkeerbare gordelspanner
Pedalen in roestvrij staal
Accentpakket Zwart
Vaste bagageruimteafdekking
Vloertapijten
Audio/comm
Navigatiemodule
Smartphonevak met inductielader (tot 15W)
Spraakbediening
Digitale radio (DAB+)
BOSE® Surround Sound System
USB-C snellaadfunctie
Smartphone-integratie
E-Mobility
Brandstofklep
Verlichting en visi
Getinte HD-Matrix LED koplampen
Getinte LED achterlichten inclusief verlichte strook
Buitenspiegels
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels
Rijhulpsystemen
Zelfsturende parkeerassistent
Porsche Entry
Verkeersbordenherkenning
Zachte sluiting van de deuren
ParkAssist incl. Surround View
Partikel-/pollenfilter met actievekoolstoffilter
Sfeerverlichting
Niet-rokerspakket
Zijdelingse airbags (voor- en achterzijde)
Airbags
Waarschuwing en remassistent inclvoetgangersbescherming
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Lane Keeping Assist
Actieve snelheidslimietassistent
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 3.500 km |
Eerste registratie 07/2025 |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Boring | 86,0 mm |
| Slag | 86,0 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 368 kW / 500 PK |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor bij toerental | 6.000 t/min |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 660 Nm |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor bij toerentalbereik | 2.100 - 4.500 t/min |
| Maximaal toerental | 6.800 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 92,0 kW/l / 125,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 275 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u met Sport Chrono-pakket | 4,4 s |
| Acceleratie 0-160 km/u met Sport Chrono-pakket | 10,3 s |
| Acceleratie 0-200 km/u met Sport Chrono-pakket | 16,7 s |
| Acceleratie in versnelling 80-120 km/u met Sport Chrono-pakket | 2,9 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.930 mm |
| Totale breedte | 1.989 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.194 mm |
| Hoogte | 1.654 mm |
| Wielbasis | 2.895 mm |
| Draaicirkeldiameter | 12,1 m |
| Draaicirkel bandenspoor | 11,3 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 2.280 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 2.220 kg |
| Leeggewicht (EC) | 2.295 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 2.875 kg |
| Maximale belasting | 655 kg |
| Maximaal toegestane dakbelasting met Porsche-daktransportsysteem | 75 kg |
| Maximaal trekvermogen (geremd) | 3.500 kg |
| Maximaal trekvermogen (ongeremd) | 750 kg |
| Maximale verticale belasting aanhangerkoppeling | 140 kg |
| Gesloten bagageruimtevolume (V210-2) | 554 l |
| Achterste bagageruimtevolume (met neergeklapte stoelen) | 1.502 l |
| Volume open bagageruimte (V211-2) | 592 l |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (normale rijhoogte) | 189 mm |
| Max. bodemvrijheid met luchtvering (extra offroad-niveau) | 234 mm |
| Naderingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 23,3 ° |
| Uitloophoek met luchtvering (standaardniveau) | 20,7 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (standaardniveau) | 16,7 ° |
| Overhellingshoek met luchtvering (extra offroad-niveau) | 20,7 ° |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (standaardniveau) | 471 mm |
| Max. doorwaaddiepte met luchtvering (extra offroad-niveau) | 525 mm |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 291 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 21,6 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 11,4 l/100 km |