Porsche 911 GT3 met Touring Package (992 II)
- Exterieurkleur
- Vanadium Grey Metallic
- Interieurkleur
- Interieur met lederen elementen in Zwart
- Kilometerstand
- 550 km
- Eerste inschrijving
- ER 07/2025
- Vorige eigenaren
- 1 vorige eigenaren
- Schadeverleden
- Geen schade of ongevallen gemeld
- Door Porsche goedgekeurde garantie
- 12 maanden
- Motor
- Benzine
- Transmissie
- PDK (automaat)
- Aandrijflijn
- Achterwielaandrijving
- Maximaal vermogen verbrandingsmotor
- 375 kW / 510 PK
- Acceleratie 0-100 km/u
- 3,4 s
- Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Interieur met lederen elementen in Zwart
In zwart leer:
Stoelbolsters, stoelmiddens (gedeeltelijk), hoofdsteunen en stuur airbagmodule, stuurwielrand, greepgedeelte van de versnellingspook incl. handgreep, portierkrukken, armsteun van het portierpaneel, armsteun van het hoofdopbergvak van de middenconsole.
In zwarte stof:
middenzittingen (gedeeltelijk), dakbekleding en A-/B-/C-stijlbekledingen.
Verdere details:
stiksels en portierontgrendelingshendels in zwart. Sierlijsten in zwart met inleg in geborsteld aluminium in zwart: sierlijsten dashboard en portierpanelen en sierlijsten middenconsole.
Beschrijving
Speciale en standaarduitrusting
Populaire uitrusting
Exterieur
Transmissie/chassis
Wielen
Interieur
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Pakketten
Exterieur
Onderkant
Voetgangersveiligheid
Transmissie/chassis
Achterasbesturing met sportopstelling
Achterwielaandrijving
Brandstoftank 63L
Standaardophanging
Wielen
Interieur
Driepuntsgordels met automatische spanning.
Stuurwiel met handmatige voor-/achteruit- en hoogteverstelling
Zonder achterstoelen
Pedalen en voetsteun in roestvrij staal
Audio/comm
Spraakbediening
Smartphone-integratie
E-Mobility
Brandstof-/Laaddeksel
Verlichting en visi
Rijhulpsystemen
Alarmsysteem met interieurbewaking
Alcohol Interlock preparation
Gordelwaarschuwingssysteem
Waarschuwing en remassistent inclvoetgangersbescherming
De noodoproepsystemen eCall en bCall
Garantie
De garantiedekking omvat:

Door Porsche goedgekeurde garantie
12 maanden

Porsche Assistance
12 maanden
Mobiliteit en veiligheid op aanvraag. 24 uur per dag. 365 dagen per jaar. Snelle hulp - waar en wanneer je het nodig hebt.
Conditie en geschiedenis
Nieuw / Occasie Porsche Approved Occasie Voertuig met gecertificeerde kwaliteit, complete historie en originele onderdelen. |
Kilometerstand 550 km |
Eerste registratie 07/2025 |
Eigenaren 1 vorige eigenaren |
Volledige onderhoudshistoriek Ja, elke servicebeurt |
Schadeverleden Geen schade of ongevallen gemeld |
Technische data
Motor
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.996 cm³ / 4,0 l |
| Boring | 102,0 mm |
| Slag | 81,5 mm |
| Maximaal vermogen verbrandingsmotor | 375 kW / 510 PK |
| Maximaal koppel verbrandingsmotor | 450 Nm |
| Maximaal toerental | 9.000 t/min |
| Maximaal vermogen per liter | 93,0 kW/l / 127,0 PK/l |
Rijprestaties
| Topsnelheid | 311 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 3,4 s |
| Acceleratie 0-160 km/u | 7,0 s |
| Acceleratie 0-200 km/u | 10,8 s |
Carrosserie - dimensies en gewichten
| Lengte | 4.570 mm |
| Totale breedte | 1.852 mm |
| Breedte (met spiegels) | 2.033 mm |
| Hoogte | 1.279 mm |
| Wielbasis | 2.457 mm |
| Draaicirkeldiameter | 10,4 m |
| Leeggewicht (statuutgewicht) | 1.486 kg |
| Leeggewicht (DIN) | 1.477 kg |
| Leeggewicht (EC) | 1.552 kg |
| Toegestaan totaalgewicht | 1.782 kg |
| Maximale belasting | 305 kg |
| Bagageruimtevolume (voor) | 135 l |
| Volume open bagageruimte met neergeklapte achterbank (V211-1) | 373 l |
| Max. bodemvrijheid met stalen ophanging | 100 mm |
| Naderingshoek met stalen vering (DIN) | 6,3 ° |
| Uitloophoek met stalen vering (DIN) | 9,4 ° |
| Overhellingshoek met stalen vering (DIN) | 10,6 ° |
Brandstofverbruik en CO2-uitstoot (gecombineerd)
| CO₂-emissies gecombineerd (WLTP) | 312 g/km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik stad (WLTP) | 22,4 l/100 km |
| Brandstofverbruik voorsteden (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Brandstofverbruik extra stadsverkeer (WLTP) | 11,8 l/100 km |
| WLTP brandstofverbruik extra hoog | 12,7 l/100 km |
Geluidsniveau (typegoedkeuring op basis van UN-R 51)
| Geluidsniveau van passerend voertuig | 74 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig | 96 dB |
| Geluidsniveau van stilstaand voertuig (tpm) | 3.658 t/min |